Blog

Blog / Ty też możesz z nami rozpocząć współpracę

returnCofnij

calendar21 lutego 2023

Ty też możesz z nami rozpocząć współpracę

Ty też możesz z nami rozpocząć współpracę

Nie jest łatwo znaleźć dobrego magazyniera


Może się wydawać, że o pracownika na magazyn nie może być ciężko. To jednak nie jest prawda. Ten zawód ma kilka aspektów, które często są pomijane, w wyniku czego procesy rekrutacyjne potrafią ciągnąć się w nieskończoność.  Znalezienie odpowiedniego pracownika na magazyn może stanowić wyzwanie dla pracodawców.

  • Konkurencja na rynku pracy: Wiele firm zajmujących się elektroniką poszukuje pracowników o podobnym profilu, co może prowadzić do zwiększonej konkurencji na rynku pracy. To z kolei może skutkować wzrostem wynagrodzeń i beneficjów oferowanych przez pracodawców, co z kolei może wpłynąć na budżet firmowy.
  • Praca na magazynie może być fizycznie wymagająca i związana z pracą w trudnych warunkach, takich jak hałas lub brak odpowiedniej wentylacji. To może być nieatrakcyjne dla potencjalnych pracowników, zwłaszcza dla osób, które preferują pracę w bardziej komfortowych warunkach.
  • Pracodawcy muszą więc być bardzo wymagający w kwestii weryfikacji kandydatów i zapewnienia odpowiedniego szkolenia w zakresie bezpieczeństwa pracy. To sprawia, że raz pozyskany pracownik musi przejść pakiet szkoleń, które są kosztowne dla pracownika. Rotacja takiego pracownika nie powinna być więc duża, aby nie narażać pracodawcy na zbyt duże koszty.

Odpowiednie przygotowanie = idealny pracownik


Wiemy o tym, że każda praca jest inna i specyficzna. Właśnie dlatego pierwsze co robimy po nawiązaniu współpracy z nową firmą, to dokładnie zapoznajemy się ze stanowiskiem pracy. Wszystko nie tylko spisujemy, ale również (jeśli to możliwe) nagrywamy to, jak wygląda miejsce pracy. Dzięki temu nasze ogłoszenia są kompletne i aplikujący kandydat dokładnie wie gdzie, co i kiedy będzie wykonywał. 

Właśnie to sprawia, że nasi pracownicy są nie tylko zmotywowani do pracy, ale również bardzo rzadko rezygnują z pracy, bo mogą po prostu podjąć świadomą decyzję.

Jeśli Ty również chcesz powiększyć swój zespół o nowych pracowników i nie przejmować się więcej rotacją, to zgłoś się do nas i porozmawiajmy o Twoich potrzebach.

Polecamy równieżPolecamy również

LinkedIn
youtube
Instagram
facebook
tiktok