Blog

Blog / Ponad 100 pracowników w 3 lokalizacjach

returnCofnij

calendar21 lutego 2023

Ponad 100 pracowników w 3 lokalizacjach

Ponad 100 pracowników w 3 lokalizacjach

Dobry pracownik jest coraz cenniejszy


W dzisiejszych czasach, wraz z dynamicznym rozwojem technologii oraz globalizacją rynków pracy, poszukiwanie dobrego pracownika stało się priorytetem dla wielu przedsiębiorstw. Pracownicy, którzy posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności oraz zdolność do szybkiego przystosowania się do zmieniających się warunków, są na wagę złota dla swoich pracodawców. Zmieniające się trendy na rynku pracy, a w szczególności pandemia COVID-19, sprawiły, że poszukiwanie wykwalifikowanych pracowników stało się jeszcze bardziej wymagające. Dziś, pracownik, który jest w stanie wykazać się inicjatywą, elastycznością, umiejętnościami interpersonalnymi, a także umiejętnością pracy w zespole, jest bardzo cenny dla swojego pracodawcy. Warto podkreślić, że dobry pracownik to nie tylko osoba, która posiada wymagane kwalifikacje, ale również ta, która wyróżnia się swoją etyką pracy oraz lojalnością wobec firmy. To wszystko sprawia, że dobry pracownik jest dzisiaj na wagę złota, a poszukiwania takich osób stanowią duże wyzwanie dla wielu firm.


Jak osiągnęliśmy poziom ponad 100 osób zatrudnionych?


Wszystko zaczęło się trzy lata temu. To właśnie wtedy zaczęła się współpraca Work Unit oraz Inter Cars. Na początku współpracy zrobiliśmy to, co najważniejsze:

  • Zbadaliśmy potrzeby klienta
  • Określiliśmy jego zapotrzebowanie
  • Ustaliliśmy co jest dla niego istotne przy współpracy
  • Stworzyliśmy profil idealnego kandydata

Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że będziemy musieli rywalizować z innymi agencjami pracy, bo klientowi zależało na jak najlepszych pracownikach. Dodatkowo liczba tych pracowników była na tyle duża, że rozsądne było zaangażować w to więcej niż jedną agencję. 


Za co Inter Cars ceni Work Unit?


To pytanie zawsze zadajemy klientowi po pewnym czasie współpracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie stale podnosić jakość naszych usług i jeszcze lepiej dopasować je do zapotrzebowania. Inter Cars zaznaczało, że dla nich kluczowa jest szybkość rekrutacji, przy zachowaniu jak najmniejszego wskaźnika rotacji. To pozwala firmie sprawnie funkcjonować i ogranicza ryzyko przestojów. 


Jakie są efekty 3 lat współpracy?


Przez 3 lata współpracy pomiędzy Work Unit a Inter Cars zapewniamy ponad 100 pracowników każdego dnia. Firma Inter Cars zdecydowała się powierzyć nam rekrutacje w 3 swoich lokalizacjach, co pokazuje, że rozwiązania, które jej dostarczamy, są skuteczne i odpowiadają potrzebom Inter Cars. 

Dodatkowo wielu pracowników, których dostarczyło Work Unit zostało zatrudnionych bezpośrednio przez Inter Cars, co jest wyrazem tego, że dany pracownik sprawdza się idealnie, a firma wiąże z nim długofalowe plany. 


Od magazyniera po lidera zmiany


Warto również zaznaczyć, że pracownicy pozyskani przez Work Unit nie tylko dobrze się sprawują. Są tak dobrze dopasowani do potrzeb klienta, że niektórym z nich została zaproponowana pozycja lidera zmiany. Dla takiego pracownika jest to awans wiążący się ze zwiększeniem zarobków oraz zakresu obowiązków. Dla pozostałych pracowników jest to też idealny przykład na to, że odpowiednio ciężką pracą można osiągnąć bardzo wiele.


Work Unit to agencja w top 5 Inter Cars


Na koniec 2022 roku zostaliśmy wyróżnieni przez Inter Cars i znaleźliśmy się w gronie 5 najlepszych i najskuteczniejszych agencji pracy tymczasowej, z którymi do tej pory współpracowali. Jesteśmy bardzo dumni z tego, bo to pokazuje nam, że działania, które podejmujemy, są skuteczne i odpowiadają na potrzeby klienta. 


Co dalej?


Obecnie dostarczamy dla Inter Cars

  • 60 – 80 pracowników w jednej lokalizacji
  • 20 pracowników w drugiej lokalizacji
  • 22 pracowników w nowo otwartej lokalizacji, co pokazuje, że wraz z rozwojem Inter Cars, Work Unit jest w stanie stale dopasowywać zapotrzebowanie

Ostatnio dostaliśmy od firmy zapytanie, czy jesteśmy w stanie dostarczyć pracowników na 3 zmiany. Do tej pory nie była to klasycznie świadczona usługa, ale dla Work Unit nie stanowi to żadnego problemu. Dopasowaliśmy ofertę w ten sposób, aby jak najszybciej dostarczyć nowych pracowników również na 3 zmiany. 


Dlaczego warto wybrać Work Unit?


Nasza oferta jest nie tylko idealnie dopasowana. Doskonale rozumiemy, że prowadzenie biznesu, zwłaszcza w dzisiejszych czasach wiąże się z potrzebą ciągłych zmian i bycia elastycznym. Nasze usługi właśnie takie są, bo mają przede wszystkim pomóc pracodawcom i dostarczyć im najlepszych pracowników, tak szybko, jak to jest tylko możliwe.

Chcesz, aby w Twojej firmie również znaleźli się nowi pracownicy, którzy może w niedalekiej przyszłości staną się liderami? Skontaktuj się z nami i wspólnie znajdźmy idealne rozwiązanie.

Polecamy równieżPolecamy również

Ponad 100 pracowników w 3 lokalizacjach

calendar21 lutego 2023

Ponad 100 pracowników w 3 lokalizacjach

LinkedIn
youtube
Instagram
facebook
tiktok